Samar - Rowery Wodne i Łodzie Wiosłowe


Historia naszej firmy ma swój początek jeszcze w latach 80. Od tamtego czasu przebyliśmy długą drogę, która stopniowo doprowadziła nas do tego, czym zajmujemy się dziś. Produkcja rekreacyjnego sprzętu pływającego jest tym, co potrafimy najlepiej i co sprawia nam największą satysfakcję.

Zadbaliśmy o to, by w naszym asortymencie znalazły się nowoczesne rowery wodne i łodzie wiosłowe, które mogą być używane przez osoby prywatne, jak i wykorzystywane w wypożyczalniach sprzętu wodnego. W zależności od modelu prezentowane produkty pomieszczą od dwóch do nawet kilku osób i sprawdzą się podczas wypoczynku na wodzie, jak i dłuższych wycieczek krajoznawczych.

Z kolei wykorzystane w produkcji materiały decydują o solidności sprzętu, jego atrakcyjnym wyglądzie, a zarazem znacznie ułatwiają utrzymywanie jej w czystości.

W Samar dbamy o to, by wszystkie nasze produkty cechowały się nowatorskimi konstrukcjami, były precyzyjnie wykonane i oferowały użytkownikom łatwość prowadzenia i poczucie komfortu. Wsłuchujemy się także w potrzeby naszych klientów i nieustannie staramy się ulepszać nasze produkty.

Akcesoria do łodzi i rowerów wodnych

Warto pamiętać, że w ofercie naszej firmy można znaleźć nie tylko rowery wodne i łodzie wiosłowe. Posiadamy szeroką gamę akcesoriów, które mogą być potrzebne miłośnikom tych sprzętów pływających. Prezentowane przez nas produkty uwzględniają więc takie elementy jak pokrowce, odpływy, wiosła czy okucia. Z kolei dla wszystkich osób, które chcą uatrakcyjnić swój sprzęt nieco bardziej, przygotowaliśmy zjeżdżalnie oraz możliwość umieszczenia na sprzęcie spersonalizowanych napisów. Dajemy naszym klientom możliwość indywidualizacji każdego sprzętu wodnego poprzez nieograniczony wybór kolorystyki z palety RAL.

Ogromne doświadczenie, jakie zdobywaliśmy przez te wszystkie lata, sprawiło, że firma "Samar" jest dziś marką rozpoznawalną w wielu europejskich państwach. Produkowane przez nas rowery wodne i łodzie wiosłowe są elementem, bez którego wielu naszych klientów nie wyobraża sobie wakacyjnego wyjazdu. Zadowolenie osób, korzystających z naszego sprzętu, jest dla nas najlepszą motywacją do dalszego działania. Nigdy nie spoczywamy na laurach – stale doskonalimy swoje wyroby zarówno pod względem wyglądu, jak i bezpieczeństwa.

Jesteśmy przedsiębiorstwem godnym zaufania, co jest dla nas szczególnym powodem do dumy.Rowery Wodne